POMPY CIEPŁA

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

10 lat gwarancji

10 lat gwarancji na całą instalację

Szybki zwrot z inwestycji

Gwarantujemy najlepszą ofertę na rynku

Montaż w 7 dni

Kompleksowo wykonamy instalację w możliwe krótkim czasie

Dopasowana instalacja

Optymalnie dobierzemy instalację do Państwa potrzeb

ZADBAJ O OSZCZĘDNE I EKOLOGICZNE OGRZEWANIE W TWOIM DOMU!

Budujesz dom? Już na etapie projektowania pomyśl o tym w jaki sposób będziesz go ogrzewać. Wybór pompy ciepła na wczesnym etapie budowy może sprawić, że obniżysz koszty swojej inwestycji. W odróżnieniu od tradycyjnych kotłów na paliwo stałe, dom z pompą ciepła nie wymaga budowy komina, ani pomieszczenia na składowanie opału. Brak komina to mniejsze ryzyku utraty ciepła przez dach, ale i więcej miejsca i możliwości na instalację fotowoltaiki. Pompa ciepła to nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, ale także redukcja kosztów budowy i konserwacji kominów oraz większa powierzchnia użytkowa domu.

Pompa ciepła powietrze/woda

Pompa ciepła to rozwiązanie, które wykorzystuje całkowicie naturalne, ogólnodostępne i darmowe zasoby, dlatego jest rozwiązaniem korzystnym zarówno pod względem finansowym, jak i ekonomicznym. Przyczynia się ona do obniżenia wydatków ponoszonych na ogrzewanie domu.

Pompę ciepła zainstalować można zarówno w nowym, jak i w modernizowanym budynku. Montaż pompy ciepła powietrze-woda jest niemal bezinwazyjny – nie wymaga skomplikowanych prac ziemnych, wykonywania odwiertów czy dostępu do wód gruntowych. Może ona zostać również podłączona do istniejącej instalacji grzewczej, w których odbiornikami ciepła są np. kaloryfery. Efektywność pompy ciepła będzie jednak największa w przypadku ogrzewania płaszczyznowego, takiego jak ogrzewanie podłogowe czy ogrzewanie ścienne.

Pompa ciepła ma wiele zastosowań – oprócz ogrzewania budynku można ją także stosować do chłodzenia pomieszczeń oraz w celu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje również bezpieczeństwo, zapewnia użytkownikom wygodę korzystania, a jego montaż jest niemal bezinwazyjny. Zapewnij sobie i domownikom wysoki komfort cieplny – poznaj najlepszej klasy pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie!

OFERTA

Przygotujemy ofertę dopasowaną do zapotrzebowania.

WIZJA LOKALNA

Zanim przystąpimy do projektowania, nasi specjaliści wykonają audyt energetyczny i dokonają odpowiednich pomiarów.

PROJEKT

Wykonamy projesjonalny projekt instalacji zanim przystąpimy do montażu

MONTAŻ

Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do montażu. 

SATYSFAKCJA

TWOJE KORZYŚCI I SATYSFAKCJA
Rozszerzona opieka gwarancyjna dla Twojej firmy z dedykowanym opiekunem!

ZOSTAW NAM SWÓJ KONTAKT

ODDZWONIMY!

+48 504 944 432

 

WIRTUALNY DORADCA

Porozmawiaj z Twoim wirtualnym doradcą SOLENEM!

NAPISZ DO NAS

biuro@solensenergy.pl